Proběhly oslavy svatého Jiří

Ani letos nemohla okolo svátku svatého Jiří chybět tradiční středisková hra v žehrovských lesích. Zde se opět všichni účastníci rozdělili podle věku do třech týmů (modrá, žlutá a červená) a pustili se do hry, která se skládala ze soupeření na stanovištích jako Trh, Bojiště, Cvičiště nebo Univerzita. Cílem bylo obsadit svůj hrad postavami od princezny přes lékaře po rytíře a správnou kombinací získat co nejvíce bodů. Na závěr dne nás nejprve čekalo vystoupení příznivců středověku a historického šermu. Poté už byl na řadě samozřejmě slavnostní oheň doplněný krátkým proslovem vedoucího střediska Standy a také stiskem přátelství, který spojil kruh všech 202 skautek a skautů, kteří do Skokov dorazili. (zdroj středisko web)

Náš oddíl samozřejmě na oslavách nechyběl a holky si to moc užily :).