Víkendovka na Malé Skále

Ve dnech 25.10. – 27.10. proběhla společná víkendovka DOST a Paviánů na Malé Skále a takto ji viděli sami účastníci (prosíme omluvte pravopisné chyby dětí):

Začali jsme v pátek. Sešli sme se na ostrově a jeli jsme na kolech dlouhou a únavnou cestou na Malou Skálu. Tu jsme narazili na chatu a my jsme byli šťastný, že už tu jsme. Rozložili jsme si věci na spaní a měli jsme program. Hrali jsme hry večer jsme koukali na film Jednou skautem navždy skautem. Ve filmu bylo soustů věcí které dělají jiné země, historie a soutěže. Jednotlivci šli ještě na horu si povídat o skautingu (někteří pak ještě i dlouho do noci povídali v koupelně).

V sobotu jsme šli na výlet. Navštívili jsme Frýdštejn a Kopaninu, která se rekonstruovala. Byl únavný. Večer jsme opékali vuřty.

V neděli jsme jeli spátky domů. Celá výprava proběhla kolem Malé Skály.

Účastníci pod 15 let

A jak to viděli sami vedoucí?

Za sebe jako jednu z vedoucích musím říct, že celý víkend byl plný nezapomenutelných zážitků. Už dlouho jsme si víkendovou akci s dětmi tolik neužili. Velice mě potešilo, že se našlo tolik odvážných dětí (a rodičů), kteří se nebáli s námi vyrazit na kolech a také, že jsme se zvládli v pořádku dopravit na chatu i zpět. Také jsem ráda, že jsme akci zvládli zorganizovat společně s 3. chlapeckým oddílem, pro děti i pro nás to určitě byla zajímavá zkušenost a doufám, že to nebyla poslední společná akce.

Markéta “Bagr” Zikudová – zástupce vedoucí oddílu
Tento záznam byl publikován v Stalo se . Uložit odkaz do záložek.