Vánoční schůzka 23.12.2019

Letošní vánoční schůzka nebyla stejná jako každý rok. Letos bylo hlavním programem udělat bramborový salát podle receptu, A recepty nebyli ledajaké, byli to tradiční recepty jednotlivých vedoucích. Tak co, pamatujete si čím je vyjímečný anetit salát? Jaké tři suroviny používají ” u delfínů”? Dává zdenička do salátu tatarku nebo majolku? a v neposlední řadě jak chutná ten Luxorův?
Na závěr byla sestavena odborná porota ze šesti vedoucích, kteří degustovali a vybírali ten nejlepší výtvor. V potaz se při hodnocení brala spolupráce v týmu, vzhled a v neposlední řadě chuť. Pak jsme si společně dali cukroví, čaj a zazpívali si. Ke konci schůzky jsme si všichni zahráli venku pár her a pak už byl čas jít na náměstí, kde se rozdávalo betlémské světlo, zpívali koledy a byl tu i tradiční živý betlém.
Taktéž se předávala vybraná částka, ze sbírky “Pro dobrou věc”. Letošní sbírka byla pro Vláďu Stuchlíka – na vybavení do skautu a členské příspěvky. A také pro naši kamarádku a dlouholetou členku Verču – která si z částky chce upravit pokojíček na bezbariérový. Děkujeme všem, kteří jste přispěli a pomohli, tak někomu zlepšit život.