Registrace 2020

Vážení rodiče,jako každý rok, nastal čas pro hrazení registračních poplatků. Pro rok 2020 byla výše poplatku stanovena (stejně jako loni) na 1000 Kč. Registrační poplatek zahrnuje náklady na běžný provoz, časopisy, členskou kartu, úrazové pojištění a další.
Registrační poplatek se hradí výhradně bezhotovostně a to nejdéle do 17.1.2020.Veškeré pokyny k zaplacení získáte po přihlášení do portálu člena střediskaProsím, věnujte pozornost při zadávání VS při platbě. Každý člen má svůj vlastní VS!
V případě jakéhokoliv problému mne neváhejte kontaktovat, stejně tak při potížích s termínem splatnosti.

Jen pro připomínku, nejbližší akce a zároveň v tomto kalendářním roce poslední je Vánoční schůzka 23.12.

Na pololetním plánu pro příští rok pilně pracujeme, již nyní vám můžeme odhalit střediskové bruslení nejen pro členy. Bruslit budeme 12. ledna a 9. února (viz pozvánka v příloze). Svůj termín má již i letní tábor, který bude v období od 18. července do 1. srpna na tábořišti Červená kazatelna u říčky Ploučnice.

S přáním klidného předvánočního času

Zdeňka Hynčicová – Zdeňička