Poslední přespání, aneb když je konec, je i začátek pokračování

V pátek 21.6. jsme se sešli spolu s 3CHO v naší klubovně a zatím co si děti hrály hry probíhala předtáborová schůzka s rodiči. Poté jsme se všichni přesunuli k ohništi, zazpívali si písničky a opékali buřty. Když jsme byli najezení rozhodli jsme se zahrát si čelenky – děti proti vedoucím

.

Ráno jsme se nasnídali, pobalili a vyšli na “tajný výlet” na Malou Skálu. Děti po cestě luštili křížovku ze které jim vyšli tyto odpovědi: Jarka, Mirek, Červenáček, Rychlonožka. Určitě už vás napadá, co bude za táborovou hru!

Cílem celé cesty byl dům jedné paní, která dělá dočasné péče pro pejsky – stará se o ně, aby nemuseli být v kotcích – a každý z nás věnoval jednoho starého plyšáka jako hračku, aby si měli s čím hrát

Na její zahradě jsme si uvařili k obědu kotlíkový guláš, vykoupali se v bazénu a podívali se na zajímavou sbírku vojenských masek jejího syna. Před odchodem nám ještě přinesla její dcera výbornou buchtu, kterou nám sama upekla!
Pak už jsme jen došli na vlak a jeli směr Turnov, kde jsme se rozešli do svých domovů.

Doufám, že stejně jako tenhle rok si užijeme i příští.

Tento záznam byl publikován v Stalo se . Uložit odkaz do záložek.