Oprava kluboven, aneb ať se děti naučí vážit si věcí!

Blíží se konec srpna a s ním spojená Oprava kluboven 1.D.O a 3.CH.O na skautském Ostrově  (26.8. – 30. 8)

Jak vás již od února informujeme, rozhodli jsme se, že by si naše klubovny zasloužily po letech také trochu péče. Budeme renovovat podlahy, nábytek, malovat, natírat a mnoho dalšího. Chceme si svých kluboven nadále patřičně vážit, být na ně hrdí a i z toho důvodu jsme se rozhodli tuto akci uspořádat pro všechny (formou “příměstského tábora”). Chceme, aby si i mladší členové kluboven a věcí v nich vážili, měli k nim pozitivní vztah a v září mohli říct třeba: “Mami podívej, tohle jsem natíral já”, nebo “tenhle stůl jsme zbrousili a teď vypadá jako nový”. Pokud s námi sdílíte tuto myšlenku, neváhejte se přihlásit buď na celou akci, nebo i klidně jen na pár dní. PŘIHLAŠOVÁNÍ:  Do pátku 23.8. na tomto odkazu:https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeTSIZxoEynjfRy_gv4Peics3kE4rPbZCuD9OKkZy9kti08tw/viewform?usp=sf_linkKDY: pondělí 26.8 – pátek 30. 8, denně od 8:00 do 17:00,          účast možná i ne na všech 5 dní, tedy pouze jen na některé dny

NÁPLŇ: hlavní náplní tohoto týdne bude renovace kluboven tak, aby se nám v nich všem dobře přes rok bylo. Tzn. u holek položení nové podlahy, u Paviánů přebroušení a natření té stávající. Nová výmalba, oprava lavic, natření oken, zbroušení a natření skříní, stolů apod., uklizení kluboven včetně přebrání všech věcí. Kromě práce bude samozřejmě i nějaká zábava a hlavně dobré jídlo. 

CENA: 150 Kč za dítě / den. Z této částky nakoupíme potraviny, ochranné a pracovní pomůcky a část materiálu potřebného k opravám.

S SEBOU: pracovní oblečení (zamazání, skvrny od barev jsou víc než 100% jistotou), 

Do této akce bychom rádi zapojili nejen vedoucí, ale i členy obou oddílů. Přednostně se tato akce týká družin Borůvky, Tygři a Orli. Budeme ale rádi, když se zapojí i členové ostatních družin (i ti mladší). Pro děti to bude především příležitost vyzkoušet si něco nového a naučit se věci, které se jim v praktickém životě budou jistě hodit. Akce bude probíhat na Ostrově vždy od 8:00 do 17:00, po domluvě je ale možné dítě přivést nebo odvést dříve či později. Účast na všech pěti dnech není povinná, ale čím více, tím lépe . Po celou dobu akce bude zajištěna strava a pitný režim (dvě svačiny a oběd).