Mikulášská taškařice, aneb Předávání oskarů 2019

Každý rok se scházíme a prožíváme společně Mikuláše. Letos jsem měli netradiční pojetí formou promítání videí natočených na družinových schůzkách a akcích. Každé video mohlo kandidovat v kategorii “nejlepší kostým/kulisy”, “nejlepší herecký výkon” a “nejlepší film”.

I v tomto roce se celá akce konala v Mašovské sokolovně. Ta byla vyzdobena plakáty z filmů.
Organizátoři si na sebe oblékli – jak je na správný galavečer slušné – obleky a společenské šaty. V sále bylo taktéž spoustu společensky oblečených skautů i skautek a také pár lidí ve filmových kostýmech – například Spiderman, Leila (hvězdné války) a nebo naše hvězdné trio za barem pod názvem “Bar (zákazníku) prchni” v společném kostýmu “Inženýr Králík/Vrána”, “podvedená servírka číslo 1” a “podvedená servírka číslo 2”.
V průběhu odpoledne se tedy promítaly videa, hrály hry a na závěr přišel i Mikuláš s čerty a andělem. Vítězové filmových kategorií si pak domů kromě něčeho dobrého na zub odnesli i sošku “zlatého Mikuláše”.

Součástí programu bylo i vyhlášení výsledků VYZVĚDAČE. Náš oddíl se umístil na PRVNÍM MÍSTĚ!! Všem, kteří se zúčastnili a pomohli svou účastí k vítězství gratuluji!

Galerii z akce doplníme, co nejdříve! 🙂

naši barmani
Tento záznam byl publikován v Stalo se . Uložit odkaz do záložek.